Sayfa Bulunamadı

Üzgünüz! Ulaşmayak istediğiniz sayfa bulunamadı. Sayfa silinmiş veya yayından kaldırılmış olabilir.

Anasayfa'ya Gidin

TÜRKİYE'NİN EN İYİ

Beğeni Gönderme Hizmeti

Çok güzel bir fotoğraf çektin. Bunu herkesle paylaşmak istedin ve Instagram'a yükledin. Ancak beğeniler fotoğrafının kalitesi yanında yetersiz kaldı.. Senin için buradayız. Sistemimize giriş yap ve fotoğrafının hak ettiği instagram beğeni hilesi'ni gönder.

TÜRKİYE'NİN EN İYİ

Takipçi Gönderme Hizmeti

Instagram kullanmayı seviyorsun. Arkadaşlarını takip etmekten, yeni arkadaşlar edinmekten hoşlanıyorsun. Ancak takipçi sayın bir türlü istediğin seviyeye gelmiyor. instagram takipçi hilesi hizmetimiz tam da sana göre :) Sisteme giriş yapıp, kredilerinle takipçi sayını anında artırabilirsin.

TÜRKİYE'NİN EN İYİ

Yorum Gönderme Hizmeti

Birbirinden güzel selfielerin yorumsuz mu kalıyor? Arkadaşların fotoğraflarını beğenmelerine rağmen, yorum yapmakta çekimser mi kalıyorlar? Dert etme. Yorum Gönderme Hizmeti ile istediğin yorumu, istediğin fotoğrafına gönderebileceksin. Tek yapman gereken giriş yapıp, panelimizi kullanmaya başlaman :)

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Beğeni Gönderirim?

Öncelikle sisteme giriş yapmak için yukarıda yer alan giriş butonuna tıkla. Sisteme giriş yap. Açılan ekranda fotoğrafların listelenir. Beğeni yollamak istediğin fotoğrafı seç. Beğeni adedini belirle. Gönder butonuna tıkla. Beğeniler hazır!

Nasıl Takipçi Gönderirim?

Sisteme giriş yapmak için yukarıdaki giriş butonuna tıkla. Sisteme giriş yap. Profil fotoğrafının yanında yer alan menüden Takipçi Gönder bölümüne tıkla. Göndermek istediğin takipçi adedini belirle. Gönder butonuna tıkla. Takipçiler hesabında!

Nasıl Yorum Gönderirim?

Sisteme giriş yapmak için yukarıdaki giriş butonuna tıkla. Sisteme giriş yap. Profil fotoğrafının yanında yer alan menüden Yorum Gönder bölümüne tıkla. Yorum yollamak istediğin fotoğrafı seç. Göndermek istediğin yorum şablonlarını yaz. Adet seç. Gönder butonuna tıkla. Fotoğrafındaki yorumların keyfini çıkar.

Neden Kullanıcı Bilgilerimi İstiyorsunuz?

Merak ettik... Şaka şaka, e bu kadar şeyi nasıl yapacağız başka türlü. Beğeni gönderteceğin fotoğrafları sana göstermemiz ve sisteme istek göndermemiz gerekiyor. Takipçi için hesabını bilmemiz ve senin hesabına beğeni göndermemiz gerekiyor. E haliyle bunlar içinde hesap bilgilerinle giriş yapman gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra da hesap bilgilerini siliyoruz.

Sistem Güvenli Mi?

Evet

Hesabım Çalınır Mı?

Hayır